• Испрати е-маил info@lanrfid.com
 • апстрактни технологија линија векторска

ние нудиме Модни додатоци на попуст

Шенжен Sunlanrfid технологија копродукции, Ltd, основана во 2006 година, се фокусираше на развој и ресурси, производство и продажба за интеграција на висока технологија на претпријатието и посветени на производство на смарт картичка, IC карта, паметни таг и паметни апликација, како и изградено значаен партнерство со NXP, FM, ISSI, Atmel и така натаму.

Unbelievable! The jewels are actually set...

With the development of the Internet of Things, RFID tag products have been diversified, costs have been greatly reduced, and competition has become increasingly fierce. In the past, at the IOTE 2018 held at the Shenzhen Convention and Exhibition Center, a woman from Hong Kong came to visit the e...
Unbelievable! The jewels are actually set with a sand-sized RFID tag
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
 • решение

  решение

  Со силна технологија иновации, SUNLANRFID се способни да ви обезбеди со персоналните паметни картички и IOT решенија
 • Зошто SUNLANRFID

  Зошто SUNLANRFID

  10 милиони капацитет со Напредно equipmemt Германија Хајделберг CMYK офсет машина за печатење
 • услуги

  услуги

  Бесплатни примероци
  слободни уметнички дела дизајн
  поддршка технологија

WhatsApp Онлајн Chat!