• Испрати е-маил info@lanrfid.com

Контактирајте не

Шенжен Sunlanrfid технологија копродукции, ООД

адреса

12м , Б кула , 7-ми зграда , Baoneng Наука и технологија парк, Longhua округ, Шенжен

Е-пошта

info@lanrfid.com

телефон

Тел: 86 0755 29672927

Факс: 86 0755 29672925

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!