• Dërgoni një email info@lanrfid.com

Rreth nesh

factory1

Shenzhen Sunlanrfid Teknologjia Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, u përqëndrua në zhvillimin dhe burimeve, prodhimit dhe shitjes për integrimin e një sipërmarrje të teknologjisë dhe të angazhuar për të prodhimit kartë smart, kartë IC, tag zgjuar dhe i zgjuar zbukurim, si dhe ndërtuar rëndësishëm partneriteti me NXP, FM, Issi, Atmel dhe kështu me radhë.
Well-pajisur me makinat më të avancuara të punës: Germany Heidelberg CMYK Four Color Offset Printing Machine, pesë ngjyra kompensuar Printing Machine dhe themeluar kalli Pavarur Lidhja Departamentit, 38 të plotë- Automatik Zbukurim linjat e prodhimit, Full-Automatik Punching Machine, Full-Automatik Laminator.
Kapaciteti i prodhimit arrin 30 milionë karta kontakt IC në vit, 60 milionë karta contactless IC në vit, 20 milion karta të veçanta në formë në vit dhe 100 milionë inlays në vit.

mision

Global produkte profesionale RFID provider

vizion

mundësojë teknologjinë e smart kartelës në të gjithë botën

Qëllimi i shërbimit

klientët kënaqësinë

filozofia e biznesit

efektiviteti stresi, përmirësimin e menaxhimit, të rritur cilësinë dhe për të rritur përfitimet

shpirt

: Këmbëngulin në menaxhimin e klasit të parë dhe për të prodhuar produkte të klasit të parëWhatsApp Online Chat!