• Dërgoni një email info@lanrfid.com

Na kontaktoni

Shenzhen Sunlanrfid Teknologjia Co, Ltd

Adresë

12M , B Tower , 7 Building , Baoneng Shkencës dhe Teknologjisë Park, Longhua District, Shenzhen

E-mail

info@lanrfid.com

telefon

Tel: 86 0755 29672927

Fax: 86 0755 29672925

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!