• Dërgoni një email info@lanrfid.com

Përshtatur HF RFID Zbukurim

Përshkrim i shkurtër:

Description: MOQ: 500pcs Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, Pagesa CIF: T / T Paypal West Union, mostrat: Mostrat për të lira përjashtuar Shembull mallrave koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar Certifikata: ISO 9001- 2008 SGS, BV Product detaje: RFID inlays para-laminuara janë të dizajnuara në mënyrë specifike me prodhuesit kartë në mendje. Zbukurim është engineered për të hequr vështirësitë e procesit dhe do të ofrojë një produkt të jashtëzakonshme. inlays tona janë shumë të fuqishme dhe të mburremi rrotullim paarritshëm / Bending ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim:

MOQ: 500pcs
Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, CIF
pagesës: T / T Paypal West Union,
Mostrat: Mostrat për të lirë me përjashtim të mallrave
Shembull koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar
Certifikata: ISO 9001-2008, SGS, BV

Produkt detaje:

RFID para-laminuara inlays janë të dizajnuara në mënyrë specifike me prodhuesit kartë në mendje. Zbukurim është engineered për të hequr vështirësitë e procesit dhe do të ofrojë një produkt të jashtëzakonshme.

Inlays tona janë shumë të fuqishme dhe të mburremi paarritshëm rrotullim / karakteristikat lakimi, qëndrueshmëri ekstreme dhe optimizuar performancën lexoni / shkruani. Të inlays kanë një fund krejtësisht e sheshtë dhe të sjellë përfitime të shumta për prodhuesit e kartave.

Ne bëjmë punë e prodhuesit kartës së lehtë pa cënuar cilësinë.

13

Produkt

Përshtatur HF RFID Zbukurim

material

PVC, PC, PET

Ngjyrë

Bardhë ose Transparent

standard

ISO14443, ISO15693, ISO 18000, etj

dimension

310 * 468mm, Max. Madhësia 520 * 420mm, A4 210 * 297 mm, etj

plan urbanistik

2 * 5, 4 * 5, 5 * 5, 4 * 6, 4 * 7, 4 * 8, 4 * 10, 3 * 6, 3 * 7, 3 * 8, 6 * 7, 6 * 8, 6 * 14 ose përshtatur.

Trashësia

HF: normal 0.45mm, 0.5mm, min.0.3mm

 

LF: normal 0.6mm, Min. 0.5mm

 

UHF: 0.6mm, 0.5mm

frekuencë

100-150 KHz, 13.56 Mhz, 860-960 Mhz

protokoll

ISO / IEC 11784/785, ISO14443A, ISO15693, ISO18000-6C

patate të skuqura

LF: TK 4100, 4200 EM, EM 4305, T5577, fshehėn, HITAG 1 HITAG 2, HITAG S, etj

 

HF: FM11RF08, MF S50, FM11RF32N, MF S70 (4KB) ICODE SLI, ICODE SLI-X, ICODE SLI-S, MF UTL EV1, MF UTL-C, MF D21, MF D41, MF D81, MF plus S, MF PLUS X, MF PLUS X, TAG-IT, NTAG 213, NTAG 215, NTAG 216, TOPAZ512, etj

 

UHF: U-CODE EPC G2, U-CODE G2XL, U-CODE G2XM, huaj H3, huaj H4, Monza 3, 4, Monza Monza 5, etj

kujtim

512 bit, 128 bit, 1K Byte, 4K Byte, 144 Byte, 888 Byte, etj

antenë

HF: AL gravurë, Pre-dredha bakri spirale, Altrasonic Embeding

 

LF: Pre-dredha bakri Coli, AL gravurë

 

UHF: AL Etching

Lexoni varg

më shumë se 50mm me lexuesit tonë

Temperatura e punës

-25 ℃ ~ + 55 ℃

Store Temperatura

-25 ℃ ~ + 65 ℃

Aplikimet

Access Control & Security, Time Pjesëmarrja, Access logjike, Transport Publik, Qyteti Card, etj

14

Ne mund të mbështesin më shumë:

- aftësinë për të hartuar antenë të ndryshme RFID, në protokollin ndryshme RF, dhe frekuencë.
- Hulumtim dhe design encapsulation të ndryshme për mjedise të veçanta.
- kodim te dhenat dhe optioans enkriptimit.
- Dizajni Transponder bazë të korrespondojnë me lexuesin e konsumatorëve.
- proces individual.

15

RFID Zbukurim Paketimi
madhësi kartoni: 52 * 33 * 5,4 CM; 100pcs / kuti kartoni; 100kgs / kuti kartoni; Për paraqitjen 3 * 8, 0.45mm trashë; 
Mund të rregulloje paketimit
16


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!