• Dërgoni një email info@lanrfid.com

ISO18000-6C EPC GEN 2 UHF Jewelry RFID Tag

Përshkrim i shkurtër:

Description: MOQ: 500pcs Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, Pagesa CIF: T / T Paypal West Union, mostrat: Mostrat për të lira përjashtuar Shembull mallrave koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar Certifikata: ISO 9001- 2008 SGS, BV Product detaje: ISO18000-6C EPC GEN 2 UHF bizhuteri RFID tag tona janë pa kontakt dhe do të mund të jetë e shkruar me funksione të ndryshme. Përveç tag UHFfrequencies bizhuteri, ka edhe ISO 15693 tags standardet bizhuteri. lloji UHF është përdorur gjerësisht dhe shumë popullor në këtë çifut ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim:

MOQ: 500pcs
Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, CIF
pagesës: T / T Paypal West Union,
Mostrat: Mostrat për të lirë me përjashtim të mallrave
Shembull koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar
Certifikata: ISO 9001-2008, SGS, BV

Produkt detaje:
ISO18000-6C ynë  EPC GEN 2  UHF jewelry RFID tag janë pa kontakt dhe do të mund të jetë e shkruar me funksione të ndryshme. Përveç  UHF frekuenca tag bizhuteri, ka edhe ISO 15693 tags standardet bizhuteri. Lloji UHF është përdorur gjerësisht dhe shumë popullor në këtë sistem të menaxhimit bizhuteri tani. Bizhuteri tag UHF RFID posaçërisht janë të dizajnuara për përdorim në komunitetet e tregut bizhuteri të tilla si depo bizhuteri dhe dyqane bizhuteri menaxhimit. Ajo mund të takohen të përkryer ndjekja kërkesat e industrinë e bizhuteri në aspektin e madhësisë, formës dhe lehtësinë e fiksimit. Bizhuteri ynë UHF RFJD tag është e mishëruar në një etiketë të bardhë ngjitës patentuar birësohet për çdo lloj bizhuteri, duke përfshirë unaza, vathë dhe necklaces. Dhe etiketat mundësojnë bizhuteri të shpejt dhe të besueshme identifikuar të gjithë së bashku zinxhirin e shpërndarjes, nga magazina për pikë-e-sales.Whether në qese, në tabaka ose në raftet, disa pjesë të bizhuteri mund të jetë lehtësisht inventarizohen përdorur fikse ose portative lexim RFID stacione. Kjo është me të vërtetë një mënyrë e shkëlqyer për rritjen e sigurisë së artikujve të çmuar bizhuteri. Për ne, harton të shumta dhe me porosi RFID tags bizhuteri mund të ofrohen në bazë të kërkesave të klientit për aplikimin tag. 

Emri Item:

ISO18000-6C EPC GEN 2 UHF Jewelry RFID Tag

 

 

Aplikacion

Menaxhimi i bizhuteri;
ndjekja bizhuteri;
Bizhuteri të menaxhimit të aksioneve;
Aplikacionet e tjera që kërkojnë një kod të vogël.

material

PVC, PET / letër plus material vala-thithjen;

Chip në dispozicion:

HF: Icode SLI, Icode SLIX etj
UHF: huaj H3, lmpinj M4 etj

frekuencë

HF: 13.56MHz, UHF: 860 ~ 960MHz

materiali:

veshura / PET / PVC me zbukurim RFID, shtresa antimetal dhe prapa ngjitur

Certisfication:

ISO9001: 2008, SGS miratuar

Protokolli:

1S015693 / ISO 18000-6C;

dimension:

dia25 / 26/30 / 35mm,
25 * 25mm, 30 * 30mm ose të përshtatur

temperatura operacion

-10 ° C - + 50 ° C;

Shkruaj durim

100.000 herë;

durim të dhënave

10 vite


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!