• Dërgoni një email info@lanrfid.com

RFID NTAG215 Layout Zbukurim

Përshkrim i shkurtër:

Description: MOQ: 500pcs Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, Pagesa CIF: T / T Paypal West Union, mostrat: Mostrat për të lira përjashtuar Shembull mallrave koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar Certifikata: ISO 9001- 2008 SGS, BV Product detaje: RFID Zbukurim Sheet Features: Ndryshe RFID prelam është një produkt gjysmë i cili është përdorur për të bërë kartat e RFID dhe produkte të tjera të ngjashme. RFID Zbukurim Sheet mund të përdoret direkt si RFID zbukurim lagësht dhe RFID zbukurim thatë. Zbukurim thatë është furnizuar në mënyrë tipike në një s ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim:

MOQ: 500pcs
Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, CIF
pagesës: T / T Paypal West Union,
Mostrat: Mostrat për të lirë me përjashtim të mallrave
Shembull koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar
Certifikata: ISO 9001-2008, SGS, BV

Produkt detaje:

RFID Zbukurim fletë

Features: Ndryshe RFID prelam është një produkt gjysmë i cili është përdorur për të bërë kartat e RFID dhe produkte të tjera të ngjashme. RFID Zbukurim Sheet mund të përdoret direkt si RFID zbukurim lagësht dhe RFID zbukurim thatë. Vesh thatë është furnizuar në mënyrë tipike në një substrat ose mbartes. Nëse veshja me ngjitës, ajo quhet një zbukurim lagësht. RFID bardhë lagur Zbukurim është i përshtatshëm dhe të thjeshtë, më gjerësisht i përdorur.

 RFID fletë zbukurim janë të përbërë nga një IC (Integrated Circuit, Chip) dhe një antenë dipole. Të bashkëngjitni antenë të IC ne zakonisht përdorin një rrip.

13

Produkt

RFID Monza3 Layout Zbukurim

material

PVC, PC, PET

Ngjyrë

Bardhë ose Transparent

standard

ISO14443, ISO15693, ISO 18000, etj

dimension

310 * 468mm, Max. Madhësia 520 * 420mm, A4 210 * 297 mm, etj

plan urbanistik

2 * 5, 4 * 5, 5 * 5, 4 * 6, 4 * 7, 4 * 8, 4 * 10, 3 * 6, 3 * 7, 3 * 8, 6 * 7, 6 * 8, 6 * 14 ose përshtatur.

Trashësia

HF: normal 0.45mm, 0.5mm, min.0.3mm

LF: normal 0.6mm, Min. 0.5mm

UHF: 0.6mm, 0.5mm

frekuencë

100-150 KHz, 13.56 Mhz, 860-960 Mhz

Protocal

ISO / IEC 11784/785, ISO14443A, ISO15693, ISO18000-6C

patate të skuqura

LF: TK 4100, 4200 EM, EM 4305, T5577, fshehėn, HITAG 1 HITAG 2, HITAG S, etj

HF: FM11RF08, MF S50, FM11RF32N, MF S70 (4KB) ICODE SLI, ICODE SLI-X, ICODE SLI-S, MF UTL EV1, MF UTL-C, MF D21, MF D41, MF D81, MF plus S, MF PLUS X, MF PLUS X, TAG-IT, NTAG 213, NTAG 215, NTAG 216, TOPAZ512, etj

UHF: U-CODE EPC G2, U-CODE G2XL, U-CODE G2XM, huaj H3, huaj H4, Monza 3, 4, Monza Monza 5, etj

kujtim

512 bit, 128 bit, 1K Byte, 4K Byte, 144 Byte, 888 Byte, etj

antenë

HF: AL gravurë, Pre-dredha bakri spirale, Altrasonic Embeding

LF: Pre-dredha bakri Coli, AL gravurë

UHF: AL Etching

Lexoni varg

më shumë se 50mm me lexuesit tonë

Temperatura e punës

-25 ℃ ~ + 55 ℃

Store Temperatura

-25 ℃ ~ + 65 ℃

Aplikimet

Access Control & Security, Time Pjesëmarrja, Access logjike, Transport Publik, Qyteti Card, etj


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!