• Dërgoni një email info@lanrfid.com

RFID NXP NTAG213 Contactless IC karte

Përshkrim i shkurtër:

Description: MOQ: 500pcs Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, Pagesa CIF: T / T Paypal West Union, mostrat: Mostrat për të lira përjashtuar Shembull mallrave koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar Certifikata: ISO 9001- 2008 SGS, BV Product detaje: kartat RFID contactless janë përdorur shpesh në Access Control, pagesa, biletave, Data Transfer, menaxhimin e anëtarësimit. Komponentët kryesorë të një kartë contactless janë një mikroçip dhe një antenë. Mikroçip kontrollon të gjithë komunikimin me ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim:

MOQ: 500pcs
Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, CIF
pagesës: T / T Paypal West Union,
Mostrat: Mostrat për të lirë me përjashtim të mallrave
Shembull koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar
Certifikata: ISO 9001-2008, SGS, BV

Produkt detaje:

Kartat RFID contactless janë përdorur shpesh në Access Control, pagesa, biletave, Data Transfer, menaxhimin e anëtarësimit.
Komponentët kryesorë të një kartë contactless janë një mikroçip dhe një antenë. Mikroçip kontrollon të gjithë komunikimin me lexuesin, si dhe ruajtjes së të dhënave, të dhënat e encryption dhe sigurinë e qasjes.
Ka 3 karta frekuenca RFID cila me ISO 18000-2, ISO 14443A ose ISO18000-6C:
- Frekuenca Ulët (LF-125khz)
- Frekuenca Lartë (HF-13.46Mhz)
- Frekuenca Ultra të Lartë (UHF-860-960Mhz 

Në dispozicion 125 Chips kHz RFID:

tip IC

Memory Size

Mode Memory / Protocol

EM4100 / 4200

8 Byte

R / O 18000-

EM4450 / 4550

125 Byte

R / W

Atmel TEMIC 5567/5577

28 Byte

R / W

NXP Hitag 1

256 Byte

R / W

NXP Hitag 2

32 Byte

R / W

NXP Hitag S256

32 Byte

R / W

TK4100 / TK28

8 Byte

R / O

në përputhje me EM4100

Në dispozicion 13.56MHz Chips RFID:

tip IC

Memory Size

protokoll

NXP Mifare 1k S50

8 Kbits

ISO14443A

NXP Mifare 4K S70

32 Kbits

ISO14443 A

NXP Mifare Ultralight

512 bit

ISO14443 A

NXP Mifare Ultralight C

192 Byte

ISO14443 A

NXP Mifare Desfire EV1

2/4/8 KByte

ISO 14.443 A (1-4)

NXP I-Code SLI-S

128/256 Byte

ISO 15693

LEGIC MIM256

256/1024 Byte

ISO 14443 A

Ntag213 / 215/216

1024 Byte

ISO 15693

STM SRI512

512 bit EEPROM

ISO 14443 B

STM LRI2K

2048 bit EEPROM

ISO 15693

STM SRI4K

4096 bit EEPROM

ISO 14443 B

F08

8 Kbits

ISO1443 A, në përputhje me Mifare 1K S50

Disponueshme Chips UHF 840-960Mhz IC:

tip IC

Memory Size

protokoll

NXP G2XM

512 / 96-240 / 64/32/32 bit

18000-6c

NXP Ucode EPC G2

18000-6c

NXP G2XL

96-240 / 64/32/32 bit

18000-6c

NXP Ucode HSL

2048 bit

18000-6c

Higgs-3 huaj

512/32/64 / 96-96-480 bit

18000-6c

Imping M5

128 bit

18000-6c

Features
1) Materiali: PVC, PET, laminuara
2) Madhësia / Përmasat: 86mm CR viteve të 80-ISO * 54mm, ose përshtatur madhësia
3) Trashësia: 0.84mm ose trashësi tjetër përshtatur është në dispozicion
4) Shtypi / Ngjyra: CMYK 4C kompensuar shtypjen, ngjyrë të vetme ose të plotë në të dy anët. Dhe gjithashtu pan ngjyra ton ose mëndafshi-ekran me ngjyra shtypjen.
5) Craft:
a> Finish: shkëlqim, mat, pyllëzuar
b> Magnetic stipe: 3 gjurmët stipe magnetike, LOCO 300 oe; Hico 2750 oe, encoding për shirit magnetik
C> barcode: Kodi 128, Code 39, EAN-13, etj
d> Hole grushta, e nxehtë vulosje ari / argjendi ngjyra, panel nënshkrim, numrin embossing, numrat serial UV, UID numrin chip shtypje etj .
6) Paketimi: 200pcs / kuti, 10boxes / carton ose 20boxes / carton për standarde kartë madhësi, ose kuti përshtatur dhe kartona, siç kërkohet
7) koha Lead: 7-10 ditë pas miratimit për standarde të shtypura kartat e


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!