• Dërgoni një email info@lanrfid.com

UHF Spring Silicone Laundry Tag

Përshkrim i shkurtër:

Description: MOQ: 500pcs Trade Term: FOB, EXW, CPT, C&F, CIF Payment: T/T Paypal West Union, Samples: Samples for free excluding freight Sample Lead time: 3-8 working days after order confirmed Certificate: ISO 9001-2008, SGS, BV Product detail: Description This tag is designed based on spring and silicone base material, small size, great,reading rate and perfect reading distance reaching  6 meters.   Also it is with water-proof, flexible and high washing cycle ability.   ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim:

MOQ: 500pcs
Trade Term: FOB, EXW, CPT, C & F, CIF
pagesës: T / T Paypal West Union,
Mostrat: Mostrat për të lirë me përjashtim të mallrave
Shembull koha Lead: 3-8 ditë pune pas qëllim konfirmuar
Certifikata: ISO 9001-2008, SGS, BV

Produkt detaje:

76

Përshkrim

Ky kod është hartuar në bazë të pranverës dhe bazë silikoni material, madhësia e vogël, e madhe, shkalla e leximit dhe të përsosur distanca leximi arritur 6 metra.

 

Gjithashtu, është me ujë-provë, fleksibël dhe aftësi të ciklit të lartë të larjes.

 

Deri në 225 larë apo cikleve të pastrimit të thatë për përdorim në çdo hotel RFID, spa, shtëpi të daljes në pension, lavanderi Sports Club dhe menaxhimit liri aplikimit.

Flexible Spring Laundry UHF Tag

RFID standard

ISO / IEC 18000-6 TypeC (EPC gen2)

Size & Pesha

86 (L) x 5,0 (W) x 3.3 (H) mm, 1.86 g

Chip Type

Higgs-3 huaj

EPC Memory

96 bit deri 480 bit

User Memory

512 bit

Leximi Gama

902-928 MHz

3.0-7.0m By Reader RCRD-6887

 

866-868 MHz

3.0-6.0m By Reader RCRD-6887

tagging

Sewing, Fut.

Lifetime vlerësuar

225 cikle larje ose 3 vjet, cilado qoftë e para

Rezistenca e mjedisit

Metoda e Washing

Lavanderi, pastrim kimik

 

Nxjerrja e ujit Presioni

60 bar

 

Rezistenca e ujit

rezistent ndaj ujit

 

kimike Rezistenca

Pastrues, Softener, Bleach (Oksigjen / Klor) alkali

 

Sterilizimi Heat

125 ºC për 15-20 minuta - 150 cikle

 

Heat Rezistenca

tharje

85 ° C (deri në 60min).

     

120 ° C (deri në 30 min.)

   

hekurosje

230 ° C (deri në 60 sec. Me leckë për shtyp)

Lagështia / Temperatura

operativ

-20 deri 50 ° C, 10 deri ne 95% RH

 

ruajtje

-40 deri 55 ° C, 8 deri ne 95% RH


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat!